Sveiki atvykę į Filantropia.lt

’’Ne tas yra turtingas kuris daug turi, bet tas – kuris daug duoda”

Apie mus

Labdaringa organizacija „Filantropija plus” buvo įsteigta 2008 metų pabaigoje Vilniuje. Jos atsiradimą nulėme didžiulis noras padėti vaikams iš asocialių ir vargingų daugiavaikių šeimų. Deja ne visus vaikus įmanoma apgyvendinti vaikų ar globos namuose, kur jie būtų aprūpinti maistu, drabužiais, švaria patalyne. Asocialiuose šeimuose vaikai tokių „gerovių” neturi. Kasdien jie patiria ne tik psichologinį ir fizinį košmarą, bet dažnai yra net ir alkani… Dauguma iš mūsų net neįsivaizduoja, kad pvz. Vilniaus rajone, kelis kilometrus nuo sostinės, gyvena šeimos kuriuose auga po kelis mažamečius vaikus – visiškai neaprūpintus nei drabužiais, nei maistu, jie neturi savo vietos miegui, yra dažnai ištisas dienas alkani. Nekalbant jau apie pagrindinias higienos sąlygas…

Bet gi šie vaikai nėra kalti, kad gimė tokioje šeimoje, kad yra reikalingi savo tėvams dažnai tik dėl pašalpų, kad neturi normalios vaikystės ir jiems tenka toks likimas. Pagal Vilniaus raj. savivaldybės duomenis panašių šeimų yra virš 400, jose auga beveik 1000 vaikų. Savo veiklą pradėjome todėl, kad tikime – jeigu suteiksi jiems šansą pasprukti iš tokios aplinkos ir kasdienybės – visai nebūtina, kad jie eis tėvų keliu.

„Filantropija plus” galbūt nepakeis pasaulio, bet nori savo veiksmais padaryti jį mielesniu, lengvesniu ir įdomesniu vaikams iš skurstančių bei asocialių šeimų. Todėl organizuojant išvykas, šventes, atostogas, leidžiame jiems pažinti KITĄ pasauli nei jų kasdienybė, norime, kad jie pasijustų ypatingi ir mylimi, norime išmokint juos svajoti…

Tie, kurie pajuto nuoširdumą ir meilę – sugebės ją teikti kitiems. Tikime, kad vaikučiai pajuto, kad jie yra kažkam reikalingi, kažkas juos atsimena, kažkas juos myli. Tikime, kad nors dalis tų vaikučių ir jaunimo norės gyventi kitaip.

Dirbame savanoriais – todėl kiekvienas gali prisijungti prie mūsų, pasidalinti savo idėjomis, darbu, paremti mus daiktas arba kitaip materialiai. Būtume, taip pat, be galo dėkingi, jei skirtumėte savo 2% mūsų veiklai.

„Filantropija plus”

P5310031_600x450
Mus remia
WP-logo
vrsa-logo1
tygodnik
senat
polskidom
mylida-logo
accenture-logo
logo-SPOTKANIA-nieb1
logo-radio-znad-wilii11
logo-PPnW
Logo_Ambasada_RP_w_Wilnie
kurier

Veikla

Mokymų „Aš pats kuriu savo gyvenimą“

2018 m. Spalio 27 d. įvyko pirmasis motyvacinių ir verslo mokymų „Aš pats kuriu savo gyvenimą“ leidimas. Tai buvo unikali galimybė per vieną dieną
susipažinti su patikrintomis ir patikimomis technikomis  padedančiomis pasiekti sėkmę, įgyvendinti svajonės ir turėti finansinę nepriklausomybę. Mokymų dalyviai „Karūnos“ prezidento Bernardo Niewiadomski ir verslininkės Reginos Laurinavičienės dėka įgijo  praktinių žinių apie nuosavo verslo kūrimą pradedant nuo idėjos iki jo įgyvendinimo. Trenerė Ana Zlotkovska išmokė atsikratyti stereotipų apie pinigus ir jų uždarbį, taip pat kitų nepaprastai vertingų ir įdomių metodų, galinčių pakeisti gyvenimą.

20141215_134151-2

Bajka (Grudzień 2014)

Przynajmniej raz w roku każdy z nas pragnie podzielić się dobrem, tym co posiada, pragnie doznać poczucia spełnienia dobrego uczynku i miłosierdzia. Dlatego chyba szczególnie okres świąteczny zazwyczaj obfituje w różnego rodzaju akcje dobroczynne, zbiórki pieniężne bądź rzeczowe dla najbardziej potrzebujących, święta  i koncerty dobroczynne.
Organizacja dobroczynna Filantropia plus przy współpracy z wydziałem ochrony praw dziecka samorządu rejonu wileńskiego pragnęły również umilić okres świąteczny dla swoich podopiecznych, umożliwiając im przeżycie bardzo szczególnego dnia w okresie świątecznym.

Su pasiūlymais

Susisiekite su mumis

Kontaktai

Swedbank, sąskaitos nr LT69 7300 0101 1108 9616 SWIFT/BIC HABALT22

info@filantropia.lt

logotipas

Copyright © 2016
All Rights Reserved