Skirk savo 2%

Skirk savo 2%

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio tiems kuriems labiausiai reikia paramos.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems musu organizaciją ir skyrusiems 2 procentus pajamų mokesčio. Jūsų gauta parama panaudota interneto svetainės atnaujinimui, taip pat bus naudojama rengiant kaledines dovaneles vaikams is asocialiu ir daugiavaikiu seimu.

Pasinaudokite šia galimybe ir šiais metais. Jūs galite paskirti mums 2 proc. savo pajamų mokesčio, sumokėto 2013 metais.
Užpildykite pridedamą formą ir iki 2014 m. gegužės 1 d. pateikite savo miesto Valstybinei mokesčių inspekcijai (asmeniškai arba paštu), arba perduokite mums.

Taip pat galite deklaruoti internetu: http://deklaravimas.vmi.lt/

Įdedame užpildytą pavyzdį su “Filantropija plus” bendrijos duomenimis bei pildymo pavyzdį. Jums belieka į šią formą didžiosiomis raidėmis įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el.paštą, datą ir pasirašytą formą iki gegužės 1 d. pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Jei Jūs pildote metinę pajamų deklaraciją, prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikite kartu su ja. Jei formą pildysite kitu būdu, tiesiog prisiminkite, kad:
6 laukelis. Mokestinis laikotarpis – 2013
8 laukelis. Pažymėkite “Pirminė“
9 laukelis. Eilutės Nr. – 1 10 laukelis.
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas)– 302079540
Paramos gavėjo pavadinimas – VIESOJI ISTAIGA FILANTROPIJA PLUS
12 laukelis. Buveinės adresas – TUSKULENU 28-25, VILNIUS
16 laukelis. Įrašykite 2,00

Jei “Filantropijai plus” skiriate 2 procentus, tuomet paramos gavėjo duomenis reikia rašyti tik vieną kartą. Antrą kartą pasikartojančius laukelius 9 – 16 palikite tuščius.

Išsamias formos pildymo taisyklės rasite Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje http://www.vmi.lt/

Užpildę deklaraciją neužmirškite ir savo bičiulių ir draugų, gal jie taip pat norėtų paremti organizacija “Filantropija plus” nes jiems rupi padieti vargsiems vaikams.

Ačiū už Jūsų paramą.

Nuoširdžiai,

Filantropija plus

Su pasiūlymais

Susisiekite su mumis

Kontaktai

Swedbank, sąskaitos nr LT69 7300 0101 1108 9616 SWIFT/BIC HABALT22

logotipas

Copyright © 2016
All Rights Reserved